Arama

İlçemize Teknoloji Merkezi Kuruluyor

8 yıl önce

İlçemize Teknoloji Merkezi Kuruluyor

İlçemize Teknoloji Merkezi Kuruluyor
ad image
ad image

İlçemize kurulacak olan ODÜ Uluslararası Teknoloji Geliştirme Bölgesi Kurucu Heyet Protokolü imza töreni yapıldı. İmza törenine, Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Garnizon Komutanı Jandarma Albay Şeref Çakmak, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver yılmaz, ODÜ Rektörü Prof. Dr. Tarık Yarılgaç, Belediye Başkanımız İsmet Yanık, daire müdürleri, ODܒlü akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

 

ODÜ Uluslararası Teknoloji Geliştirme Bölgesi Kurucu Heyet Protokolü imza töreninde bir konuşma yapan Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, “Bugün burada bu imza töreninde sizlerle birlikte olmaktan duyduğum memnuniyeti dile getirmek istiyorum. Güzel bir üniversite çok kısa sürede hem kampüs, hem de öğrenciler itibariyle gelişen bir üniversite. Memleketimizde böyle güzel bir üniversitenin olduğunu görmek bizi de onurlandırıyor. Burada olan arkadaşlarımız bu süreyi en iyi şekilde değerlendirecekler ve en güçlü şekilde kariyerlerine adım atacaklar. Bizler de buradan mezun olan arkadaşlarımıza elimizden gelen desteği vermeye devam edeceğiz. Bugün imzalayacağımız teknoloji ve araştırma merkezi gerçekten önemli bir proje. Projenin en kısa zamanda tamamlanmasını temenni ediyorum. İnşallah buradan Türkiye'nin gelişmesinde teknolojik katkılar sağlayacaktır” dedi.

 

Daha sonra Başbakan Yardımcısı Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, Vali İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver yılmaz, ODÜ Rektörü Prof.Dr.Tarık Yarılgaç, Belediye Başkanımız İsmet Yanık ile Uluslararası Teknoloji Yatırımcıları Bölgesi Dernek Başkanı Yılmaz Sönmez'in de katılımıyla Uluslararası Teknoloji Geliştirme Bölgesi Kurucu Heyet Protokolü imzalandı.

Çaybaşı Haber Ajansı
Çaybaşı Haber Ajansı

Çaybaşı Haber Ajansı

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

You may also be interested in;

Yorumlar

EMİR ALPARSLAN

Kendilerine teşekkür ederiz

7 ay önce
ad image
ad image