Arama

Çaybaşı Devlet Hastanesi ihalesi yapıldı.

3 ay önce

Yıllardır hasretle beklenen, sağlık yönünden sorunu tamamen ortadan kaldıracak olan Çaybaşı Devlet Hastanesi ihalesi bugün yapıldı.

Çaybaşı Devlet Hastanesi ihalesi yapıldı.
ad image
ad image
Çaybaşı Belediye Başkanı Hüseyin Semiz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;
 
"Yıllardır hasretle beklenen, sağlık yönünden sorunu tamamen ortadan kaldıracak olan Çaybaşı Devlet Hastanesi ihalesi bugün yapıldı. Bir ay içerisinde yer teslimini gerçekleştirerek, en kısa sürede ilk kazma vurulacak.
Çaybışı’mızın hayallerini bir bir yerine getirmek için, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde emin adımlarla ilerliyoruz.
Bu tarihi hizmetin İlçemize kazandırılmasını sağlayan başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Ak Parti Genel Başkanvekilimiz Sn. Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’a, Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca’ya, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Dr. Mehmet Hilmi Güler’e, Sağlık Bakanlığı Yatırımlar Genel Müdürü Sn. Hüseyin İnceöz ve ekibine,, Sayın Milletvekillerimize, Sayın İl Başkanımıza, Sayın İl Sağlık Müdürümüze ve ekibine, Ak Parti İlçe Başkanımız Adem Genç’e, Hastane yeri olarak yer bağışlayan ayrıca yolunun yapılması için fedakarlık gösteren kıymetli Çaybaşılılara ve emeği geçen herkese şahsım ve tüm Çaybaşılılar adına teşekkür ediyorum." Dedi.
Etiketler : Çaybaşı Devlet Hastanesi ihalesi yapıldı.
Çaybaşı Haber Ajansı
Çaybaşı Haber Ajansı

Çaybaşı Haber Ajansı

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

You may also be interested in;

Yorumlar

EMİR ALPARSLAN

Kendilerine teşekkür ederiz

4 ay önce
ad image
ad image