Arama

Çaybaşılı'lara yakışan büyük centilmenlik

13 yıl önce

Çaybaşı'nın yeni ve iddiali haber sitesi caybasihaber.net, Çaybasi'nin ilk ve basarili haber sitesi caybasihaber.com ile güçlerini birlestirdi.

Çaybaşılı'lara yakışan büyük centilmenlik
ad image
ad image
Evet Çaybasililara da bu yakisirdi.
 
Çaybasi'nin yeni ve iddiali haber sitesi caybasihaber.net, Çaybasi'nin ilk ve basarili haber sitesi caybasihaber.com ile güçlerini birlestirdi.
 
 
Biz yola çikarken, kimseye karsi bir pozisyonda görmedik kendimizi. Aksine, Ceyhan Bey'in çalisma ve fedakarliklarini takdir edip örnek alarak "biz neden birseyler yapmiyoruz?" kaygisiyla yola çiktik. Hiç bir zaman tek seslilikten yna olmadik. Aksine, çok seslilik namina yola çiktik. Ancak evdeki hesap çarsiya uymadi.
 
Ceyhan Bey, kimsenin yapmayacagi ve hatta aklindn geçirmeyecegi bir fedakarligi yapti. Sifir noktasindan baslayarak zirvelere tasidigi www.caybasihaber.com internet sitesini, tamamen kendi fikri olarak bizim sitemize yönlendirdi. Artik sitemize hem www.caybasihaber.com adresinden ve hem de www.caybasihaber.net adresinden ulasilabilmektedir.
 
Bu birlesmenin tek basina mimari olan ve bu hususta insanüstü bir fedakarlik gösteren Ceyhan Bey'e mütesekkiriz. Simdi, sorumluluklarimiz kat be kat artti. Bir yandan bu büyük fedakarlik ve jest karsisindaki mahcubiyetimizi itiraf ederken, diger yandan üzerimize aldigimiz agir sorumlulugun bilininciyle hareket etmeye ve Çaybasi'nin sesini daha yükseklere çikarmaya çalisacagiz.
 
 
 
Çaybaşı Haber Ajansı
Çaybaşı Haber Ajansı

Çaybaşı Haber Ajansı

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

You may also be interested in;

Yorumlar

EMİR ALPARSLAN

Kendilerine teşekkür ederiz

7 ay önce
ad image
ad image