Arama

caybasihaber.net'in büyük başarısı...

13 yıl önce

Çaybasinin yeni ve iddiali haber sitesi www.caybasihaber.net, kisa bir sürede Çaybasilıların ikinci adresi olmayı başardı.

caybasihaber.net'in büyük başarısı...
ad image
ad image
 
 
Çaybasinin yeni ve iddiali haber sitesi www.caybasihaber.net, kurdugu güçlü iletisim ağı ile çok kısa bir sürede Çaybaşılıların ikinci adresi olmayı başardı.
 
Tüm Çaybaşılıların ve çevre ilçelerden ziyaretçilerin yoğun ilgi ve beğenisiyle karşılaşan sitemizin bu başarısı tüm Çaybaşı'nda konuşulmaya başlandı.
 
Ilçe merkezinden, mahalle ve köylerimizden, Ilküvez beldemizden, çevre il ve ilçeler ile yurt dışından günlük haber girsinin yapildigi sitemiz, bu yönüyle kisa sürede Çaybasi'nin en güncel internet sitesi olmayi basardi.
 
Ziyaretçilerin e-posta yoluyla görüslerini belirttikleri ve haber göndererek katkida bulunduklari sitemiz, ayni zamanda facebook paylaşım sitesinde olusturdugu Caybasihaber karakteri ve kurdugu Caybasihaber.NET grubu ile de ziyaretçilerin nabzini tutuyor.
 
Facebook'ta olusturulan Caybasihaber karakterini daha simdiden 600'den fazla kisi arkadas listesine eklerken, Caybasihaber.NET grubuna ise 400'e yakın kisi üye olmus durumdadir. Bu gruba üye olan kisiler, sitede yayinlanan yeni haber ve degisikliklerden mail yoluyla aninda haberdar edilmektedir.
 
Siz ziyaretçilerimizin destegiyle, Çaybasi'nin adini en zirvelere tasimaya kararli oldugumuzu belirtir, desteginiz için tesekkür ederiz.
 
 
Çaybaşı Haber Ajansı
 
Çaybaşı Haber Ajansı
Çaybaşı Haber Ajansı

Çaybaşı Haber Ajansı

Beğendim
Bayıldım
Komik Bu!
Beğenmedim!
Üzgünüm
Sinirlendim
Bu içeriğe zaten oy verdiniz.

ad image
ad image

You may also be interested in;

Yorumlar

EMİR ALPARSLAN

Kendilerine teşekkür ederiz

7 ay önce
ad image
ad image